У Миргороді видали збірку поезій та прози «Білий кінь»

Книга вміщує роботи більше двадцяти молодих авторів. Проєкт реалізований за сприяння голови літературного об’єднання «Білий кінь» та Миргородської міської ради.

Сучасна молодь все більше цікавиться літературною діяльністю. Зокрема, і на Полтавщині. З метою популяризації творчості молодих літераторів у Миргороді вийшла збірка поезій «Білий кінь». Ініціатором видання стала Людмила Шумейко – голова місцевого молодіжного літературного об’єднання.

Людмила Шумейко, голова Миргородського молодіжного літературного об’єднання «Білий кінь»

- Можливість видати дане літературно-художнє видання під назвою «Білий кінь» з’явилася завдяки мої перемозі у проєкті «Місто активних громадян». Тож надані були грантові кошти, і вже за декілька місяців  з’явилося це чудове видання.

Книга вміщує твори більше 20 молодих миргородських літераторів віком від 7 років. Вони сподіваються, що їхні роботи високо оцінять читачі.

Маргарита Васьковська, учениця 5 класу Миргородської спеціалізованої школи №5

- Свої перші літературні рядки я написала у 7 років. Це були маленькі загадки, там, де розповідалося про тварин і пташок. У збірку «Білий кінь» завдяки Людмилі Шумейко увійшли 4 мої поезії.

Софія Богаєнко, учениця 9 класу Миргородської середньої школи №7

- Поезію почала писати в 9 років, обираючи актуальні та надихаючі теми. До збірки увійшло 5 моїх віршованих творів і одна проза. Сподіваюся, їх оцінять читачі, і в майбутньому я випущу свою власну збірку.

Книгу віддрукували у видавництві «Миргород». Ініціатори видання кажуть, що збірку придбають автори й меценати, поповнить вона й шкільні та міські бібліотеки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію