Будиночок Святого Миколая цього року працюватиме в обмеженому режимі

Рішення прийнято. Будиночок Святого Миколая цього року працюватиме, але в обмеженому режимі. Як зміниться робота резиденції на період карантину, дізнавалися наші журналісти.

Наталія Гранчак, голова ГО «Команда небайдужих»

- Цього року ми вшосте відкриваємо будиночок Святого Миколая і, звичайно, нам довелося врахувати усі карантинні обмеження, побажання від Уряду і взагалі врахувати всю ту ситуацію, яка, на жаль, склалася в світі. Тому ми вирішили, що буде тільки дві дитинки, або дитина буде заходити з дорослим. І посилили кількість волонтерів, які будуть чергувати і ззовні додатково, і всередині, щоб допомагати людям зберігати дистанцію.

У зв'язку з карантином не буде офіційного відкриття резиденції. З 19 грудня Святий Миколай уже буде там чергувати із дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Наразі тривають роботи із зовнішнього оформлення будиночку. Допомогти сьогодні прийшли не лише волонтери, але і небайдужі полтавці. Анна говорить, що уже не вперше допомагає «Команді небайдужих» і привчає до цього своїх трьох доньок.

Анна Вакуленко, допомагає прикрашати будиночок

- Хочеться підняти святковий настрій дітям, усім містянам. Тому сьогодні я тут, і хочу якусь частинку себе віддати на цю добру справу.

Як говорить Наталія Гранчак, не дивлячись на карантин, люди все-одно погоджуються волонтерити. Наразі тих, хто допомагає із відкриттям будиночку, близько 25 осіб. 

Наталія Гранчак, голова ГО «Команда небайдужих»

- Мені дуже приємно, що наш проєкт завжди знаходить тих людей, які готові допомагати. Це нові люди. Цього року відгукнулася людина, (Влад Радченко), який приніс і дав нам кавову машину безкоштовно, без оренди. Щоб на різдвяні часи вона тут працювала, і хто приходять, міг погрітися.

Усі пожертви, які зароблять полтавці за період роботи резиденції Святого Миколая, будуть направлені на соціальні проєкти, один із таких – допомога лікарням та дітям з особливостями розвитку.

Іванна Бурлака, кореспондентка

- Цієї п’ятниці після дванадцятої години дня у Виставковій залі Свято-Успенського собору «Команда небайдужих» разом із волонтерами пакуватимуть солодощі, які потім Святий Миколай роздаватиме діткам. Якщо маєте можливість, долучайтеся.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію