Сьогодні пройшла 19-та сесія міської ради 5 скликання

На ній на ремонт будинків по вулицях Калініна, 20, 22 та Великотирнівській, 10/61 з міського бюджету виділено 1 мільйон 184 тисячі гривень. Депутати погодили прийняття на баланс міста 51 будинку ЖЕДу «Будівельник» та призначили нового заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

На сесії розглядали переважно господарські питання: прийняли низку рішень щодо надання земельних ділянок приватним підприємцям міста за умови залучення останніми коштів до цільового фонду міського бюджету. Прийняли й програму розвитку міського електротранспорту, призначили нового заступника міського голови з питань житлового-комунального господарства – Анатолія Бистрая, кандидатуру якого депутати погодили одностайно. Дали й згоду на прийняття до комунальної власності Полтави 51 будинку, вбудованих та прибудованих до них приміщень та 2-ох гуртожитків ЖЕДу «Будівельник». Це рішення стане підставою для звернення до обласної ради щодо передачі будівель на баланс міста. Міський голова зазначив, що наразі олбдержадміністрація думає: чи її це власність, чи ні. Натомість міська влада хоче зробити кроки на випередження і потурбуватись про долю будівель та їх мешканців.

Мер зазначив, що міська рада вже зверталась до уряду щодо субвенції на ці цілі, і, можливо, найближчим часом кошти надійдуть. Також депутати внесли зміни до місцевого бюджету: виділили 1 мільйон 184 тисячі гривень на ремонт постраждалих внаслідок недбалих реконструкцій покрівель будинків по вулицях Калініна та Великотирнівській. На жаль, зазначив мер, поки не надійшли передбачені кошти держсубвенції, а це – 5 мільйонів 100 тисяч гривень, проте місцева влада зробить все, щоб якомога швидше завершити ці роботи. Усі збитки, сказав Андрій Матковський, будуть відшкодовувати підрядники - будівельники, внаслідок непрофесійних дій яких і було допущено таку ситуацію.

На сесії також заслухали запит депутата Гаврікова до голови облдержадміністрації Валерія Асадчєва з приводу незаконного спорудження пам'ятного знаку Симону Петлюрі. Міський голова зазначив, що якщо облдержадміністрація бажає щось встановлювати у місті, то згода місцевої громади просто необхідна за законом.

Загалом на сесії розглянули 35 питань порядку денного.

Стрічка новин