У столиці знову мітингують ФОПівці

Їх не задовольнив альтернативний закон про відтермінування введення касових апаратів на рік і вони вийшли на чергову акцію протесту. Чого вимагають представники бізнесу - дізнавалася наша київська журналістка Лідія Дмитрашко.

Біля Офісу президента України прикрашають новорічну ялинку, а ще – мітингують ФОПівці. Тому замість різдвяних пісень тут лунають звуки клаксону.

Тисячі представників малого та середнього бізнесу знову вийшли на протести, бо невдоволені альтернативним законом про відтермінування введення касових апаратів на рік. 

Галина Капітан, учасниця акції протесту «SAVE ФОП» 

- Він дробить підприємців. Цей закон, прийнятий про відтермінування, ми не просили. Зараз ювеліри з 1 січня повинні починати працювати з касовими апаратами. Повна фіскалізація просто знищує їх малий бізнес. Для чого це робиться? Вони розказують, що з контрабандою боряться. Ні, контрабанду треба шукати на митницях. Вони знищують мілкий бізнес. Я впевнена, що це крупні підприємці, крупний бізнес замовили спеціально ці 128-129 закони.

Учасники мітингу кажуть, влада їх не чує. Тому акція може вийти з економічної площини в політичну. 

Галина Капітан, учасниця акції протесту «SAVE ФОП» 

- Це просто знущання над народом, коли влаштовуються катки, людям нема за що купити їсти, нас змушують платити податки, наш бізнес забороняють, закривають, а тут катки, тут весело. То цей президент, який називався слугою, який розказував, що кожен з нас – слуга, абсолютно не чує наш народ, йому абсолютно байдуже на наші проблеми, до того, що мільйони українців залишаються без роботи.

Учасники протесту розповідають: їх не лякають касові апарати, бо покупці з кожним роком все більше переходять на безготівковий спосіб оплати. Але малий бізнес має залишитися на спрощеній системі оподаткування.

Євген Ткаченко, учасник акції протесту «SAVE ФОП»

- Головна проблема в тому, що хочуть зробити первинну документацію, яку фізична особа, як малий бізнес, вести не може. Це треба як мінімум найняти бухгалтера, який це все буде вести. І то я не знаю, чи з одним бухгалтером це можливо. Залишаться тільки великі монополісти в нашій галузі працювати. І все: малий і мікро бізнес працювати ніяк не зможе.

Акція «SAVE ФОП» – безстрокова. Підприємці запевняють: мітингуватимуть, доки їх не почують. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію