Кременчуцький онкодиспансер отримав новітній мамограф

Пристрій допомагає виявляти рак молочної залози ще на початкових етапах розвитку. Рання діагностика значно полегшить лікування хвороби. Детальніше про це – далі у випуску.

Рак молочної залози – найбільш поширене онкозахворювання у жінок. При цьому смертність від цієї недуги – на першому місці. Завдяки мамографу тепер буде можливе раннє виявлення пухлини. Це дозволить значно зменшити летальність і полегшити лікування хвороби.

Володимир Севідов, головний лікар Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру

- При ранній пухлині перше: ймовірність одужання – 90-95%. Друге –- це щадне лікування: це пластична операція, жінка залишається з грудями, практично не змінюється форма грудей при цьому.

Лікарі онкодиспансеру запевняють, що дана модель мамографа – одна із кращих у світі. Кажуть, за годину зможуть обстежувати близько п’яти пацієнтів.

Тетяна Мамон, лікар-рентгенолог Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру

- Так як онкодиспансер наш працює з НСЗУ, жінка може взяти направлення у сімейного лікаря і прийти це все зробити безкоштовно, згідно електронному направленню.

Депутат Кременчуцької міської ради Сергій Ярош стверджує, що даний апарат неабияк важливий для допомоги хворим.

Сергій Ярош, депутат Кременчуцької міської ради

- Жінки, кременчуцькі жінки, вони мають народжувати дітей. Ці діти мають бути здорові, і їхні матері теж мають бути здорові, тому що це наше покоління, і це майбутні наші захисники, і майбутні наші громадяни.

Зараз мамограф уже встановлений у поліклініці диспансеру. Після завершення оформлення документації ним почнуть користуватися.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію