В Іграх Нескорених 2.0 підбили підсумки та оголосили результати

Цьогоріч у зв'язку з пандемією їх проводили у форматі онлайн. Таким чином ветеран з будь-якого куточку країни міг взяти участь у змаганнях і доєднатися до родини нескорених. Серед учасників вдалося зібрати представників усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів. Деталі – у сюжеті.

60 ветеранів та військових з 15 областей України стали учасниками в шести категоріях перших онлайн мультиспортивних змагань Ігор Нескорених. Заступник Міністра у справах ветеранів, представник Національної збірної Ігор Безкаравайний відзначив, що, незважаючи на пандемію, спортивна реабілітація ветеранів продовжується. Чоловік каже: якби минулоріч сказали, що фінал Ігор Нескорених перенесуть на рік і ми будемо змагатися онлайн, я б не повірив.

Ігор Безкаравайний, член Національної збірної Ігор Нескорених 

- Це дуже круто, завдяки винахідливості та технічному прогресу ми змогли провести перші онлайн-змагання Ігри Нескорених 2.0, які не мають аналогів в Україні. Це змагання, вони відбуваються, і це головне.

Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг. У першу чергу судді звертали увагу на техніку виконання вправ. 

Сергій Конюшок, головний суддя турніру Ігор Нескорених 

- У кожному виді спорту не менше трьох категорій, адже змагаються учасники з різними функціональними станами та можливостями. Особливостями Ігор Нескорених є те, що учасники категоризовані відповідно до їх функціонального стану.

Нагороджували та викликали всіх переможців в усіх номінаціях. Богдан Крупський – золотий медаліст у номінації легка атлетика, штовхання ядра. Чоловік – ветеран ЗСУ, служив у складі 93 бригади на околицях Донецького аеропорту з травня 2015 по березень 2016.

Богдан Крупський, учасник Ігор Нескорених, здобув золоту медаль 

- Для мене Ігри Нескорених не є спортом. Це адаптаційний процес. Це момент саморозвитку та самодисципліни. Ми є частиною нескорених. Людина може працювати над собою, я знаю хлопців, які були учасниками вперше і їм це дуже сподобалось.

- Cьогодні ми побачили багато прикладів нескореності учасників, які, незважаючи на поранення, травми та захворювання, а також пандемію, не залишаються вдома, а беруть участь у спортивних змаганнях і показують нам приклад нескореності духу. Це бійці, чия воля сильніша за тіло.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію