Астролог: сонячне затемнення покладе край усьому зайвому і непотрібному

14 грудня відбувається сонячне затемнення в знаку Стрільця. Це останнє затемнення 2020 року: найлегше і найприємніше.

Про це каже астрологиня Рената Раєвська, пише gazeta.ua. Раєвська розповіла чого саме слід чекати від цього явища.

"Саме Сонячне затемнення припадає на 24° Стрільця і ​​на спадаючий Місячний вузол. З огляду на всю нестабільність і зміни цьогоріч, таке затемнення - везіння.

Отже, спадаючий вузол, який потрапляє під тимчасовий "союз" з затемненням, буквально вказує пальцем на те, що нам не потрібно, на те, що віджило, на те, що давно вже тягне вниз. Можливо, це кредити, борги, складні відносини, або шлюб, який тримається на "чесному слові" невідомо навіщо. Цей вузол принесе кінець багато чому з того, що вже сил немає терпіти. Особливу увагу Південний вузол приділить роботі та фінансам. Можливі звільнення, скорочення, але все для того, щоб підштовхнути на краще і розворушити.

Особливо затемнення сфокусує увагу на роботі тих, хто народився:

З квітня по грудень 1974 року;

З січня по лютий 1975-го;

З жовтня по грудень 1982 року;

З січня по лютий 1983-го;

З червня по грудень 1992 року;

З січня по лютий 1993-го.

Трохи менше відчують затемнення народжені:

5-20 березня; 6-17 червня; 10-19 вересня; 9-17 грудня.

Вас чекають зміни через позбавлення від вантажу і баласту.

Якщо ви народилися 1980-го, 1981 року, 1982-го, 1986 року або 1987-го - то це затемнення у вашому особистому гороскопі робить точне сполучення до найвищих планет: Урана, Нептуна або Плутона. Це дасть можливість опинитися в потрібний час в потрібному місці, обзавестися корисними, навіть доленосними знайомствами.

Якщо ви народилися з 1966-1969 року, то ви не готові вступити в 2021 рік. Прийміть зміни і будьте пластичні, інакше ви можете поступитися частиною заробітків більш юному поколінню.

Стрільців затемнення зачепить найбільше. Ваш знак змусить всіх замислитися над сенсом життя, про своє призначення. Щодо питань сім'ї та дітей. З цього затемнення багато пар, у яких, очевидно, зіпсовані відносини, розійдуться, а на зміну віджилій любові прийде нова, як весна, як зерно, яке чекало перші краплі вологи з відлиги", - розповіла Рената Раєвська.

Повне сонячне затемнення відбудеться 14 грудня, коли Землю вкриє тінь Місяця, який опиниться прямо між Сонцем та нашою планетою. Воно дублює аналогічне 2002 року, а наступне подібне станеться 2038-го. Повна фаза затемнення триватиме 130 сек. і пройде над Чилі та Аргентиною, де явище можна побачити в усій красі. За Києвом затемнення почнеться о 18:13, але візуально пройде непоміченим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію