Моржування на Полтавщині стає популярним

Кременчуцькі «моржі» збираються для загартовування. Почалося все з бажання кількох людей долати власні упередження і страхи. Далі компанія збільшувалася і зараз вже нараховує понад 50 учасників.

Уже декілька тижнів поспіль група однодумців організовується у соцмережах для спільного моржування. Це поєднує людей різного віку та статусу.

Максим Савєльєв, учасник групи «моржів» у Кременчуці

- І це може бути, як такий приклад укріпити свій імунітет. Та і просто зарядитися позитивом, хорошим настроєм. Ось, це можна сказати так, два в одному.

учасник групи «моржів» у Кременчуці

- Особисто в мене якраз такий життєвий етап був, і це потрібне було. Необхідно було вийти з зони комфорту і зробити щось незвичне.

Легка зарядка для тіла – обов’язковий ритуал перед зануренням у воду. А тим, хто хоче спробувати подібне, варто тепло одягатися, але у неважкий одяг.  

Владлена Умнова, одна із засновниць групи «моржів» у Кременчуці 

- Роздягатися важливо знизу вгору. Тобто, ноги не на піску, важливо не перемерзати перед тим, як заходиш у воду. Досвідчені моржі, вони заходять спокійно, обтирають груди, руки, обличчя. Груди роздягаються в останню чергу.

Кременчуцькі «моржі» активно підтримують контакт із однодумцями з інших регіонів України. Вони активно пропонують вступити до свого оздоровчого колективу і кажуть, що будуть раді новим товаришам.

Стрічка новин