На Полтавщині продовжується хвиля закриття невеликих автостанцій

Цього разу свою роботу припинила станція у Гадячі. Це вже шоста в області з початку року. До цього закрилися у Машівці, Козельщині, Семенівці, Кобеляках та Глобиному. Ситуацію з’ясовував Анатолій Васевич.

Після весняного карантину на автостанціях Полтавщини утричі зменшилась кількість пасажирів. Відтак, підприємства не можуть виплачувати зарплату працівникам та утримувати приміщення.

Катерина Бойко, директор автостанції «Гадяч»

- Пасажирів раніше було дуже багато. Ми обслуговували до трьох тисяч і більше пасажирів за місяць, три-три з половиною тисячі. В даний час на 70% впав пасажиропотік. І так само ж і виручка, і доходи, і все, на сімдесят десь процентів.

Пасажири і працівники запевняють: хоч станція у Гадячі і збиткова, але люди нею користувалися і вона потрібна для населення. Співробітників же установи планують скоротити.

Валентина Кавун, касир автостанції «Гадяч»

- Вона рентабельна для людей. Люди тут сиділи сьогодні. Я прийшла вранці сьогодні на роботу о 08:30, то мене вже чекали люди, щоб купити квиточки, залишити сумку ось до обіду. Що воно буде, невідомо просто. Про людей ніхто не дбає.

Керівництво «Полтаваавтотранс» повідомляє, що під час карантину з’явилося багато нелегальних перевізників. Вони надавали альтернативні транспортні послуги, коли всі офіційні організації не працювали. А по закінченню карантину нікуди не зникли.

Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс»

- На жаль, це проблема не Полтавського регіону, це проблема  загальнонаціональна. Звичайно, ми звертаємось і в контролюючі органи, звертаємось постійно і в трансбезпеку, у Нацполіцію, і так далі. Але, враховуючи в них невелику кількість працівників, перекрити всю область вони, на жаль, не можуть.

Ще ситуація із пасажиропотоком погіршується через перехід багатьох сфер діяльності людей на дистанційний формат. Директор «Полтаваавтотранс» також додає, що автостанції, які припинили свою діяльність цього року, вже навряд чи запрацюють знову.

Стрічка новин