Встановили особу чоловіка, тіло якого виявлено при пожежі кінотеатру ім.І.Котляревського

Поліція Полтави встановила особу чоловіка, обгоріле тіло якого знайшли після ліквідації пожежі в історичній будівлі (колишній кінотеатр «Котляревського») по вулиці Соборності, 31.

Ним виявився місцевий житель 1993 року народження. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області 

- Працівниками Полтавського відділу поліції в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною другою статті 270 Кримінального Кодексу України, щодо порушення законом правил пожежної безпеки, через, що виникла пожежа у приміщенні кінотеатру ім.Івана Котляревського, що знаходиться на Соборності, 31 у Полтаві, провела ряд слідчих дій. І працівники поліції наразі встановили особу, тіло якої було виявлено на другому поверсі цього приміщення після локалізації пожежі. Це чоловік місцевий, 1993 року народження. Наразі слідчі працюють над становленням причин і обставин виникнення пожежі, а також з'ясовують, яким чином чоловік потрапив усередину приміщення.

Нагадаємо, пожежа сталася 9 грудня. О 4:30 ранку до служби ДСНС надійшов виклик про подію. Рятувальники виїхали на місце і почали локалізувати пожежу. О 9:15 займання в двоповерховій будівлі на площі 600 м.кв.загасили. А об 13:06 пожежу повністю ліквідували. Після почали розбирати завали та обстежувати будівлю, де і знайшли тіло чоловіка. 

Стрічка новин