Зіньківські школярі – переможці Всеукраїнського екоконкурсу

Школярі Зіньківської спеціалізованої школи перемогли у Всеукраїнському екологічному конкурсі «Екопатруль – кращі практики». Їх назвали кращими серед 30-ти навчальних закладів з усієї України. Про переможців творчих змагань – далі у сюжеті.

На сьогодні проблема утилізації відходів є дуже актуальною. Для поширення ідеї правильного сортування сміття серед молоді організували Всеукраїнський шкільний проєкт «Екопатруль – кращі практики». У ньому й перемогли учні Зіньківської спеціалізованої школи.

Любов Ниценко, директор ОЗ «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів»

- Ця робота готувалася не спеціально для даного проєкту. Протягом навчального року діти працюють із екологічним напрямком. Дуже приємно, що роботу екологічного патруля нашого опорного закладу відзначено на всеукраїнському рівні.

За перше місце школа-переможець отримала баки для сортування вторинної сировини на кожен поверх навчального закладу. Учні переконані: це допоможе їм привчатися до цивілізованого збирання сміття, а відтак, сприятиме збереженню довкілля. 

Юлія Демченко, учениця 10-Б класу, лідер екологічної команди

- Ми вирішили розпочати з себе, впроваджуючи сортування в нашому закладі. У результаті нашого проєкту збільшилась кількість оточуючих, які знають про свідоме споживання та як правильно сортувати сміття.

Учні кажуть, що не збираються зупинятися на досягнутому. Своїм прикладом хочуть продемонструвати й іншим, як слід піклуватися про довкілля та місто, у якому ти живеш. Педагоги ж обіцяють їм всіляко сприяти у цьому.

Валентина Ангелова, педагог-координатор проєкту «Екопатруль – кращі практики»

- Ми дуже радіємо, що можемо власним прикладом надихати всіх робити такі невеличкі екозміни в нашому житті, які можуть стати величезним вкладом в наше сьогодення і майбутнє.

Стрічка новин