Інституту післядипломної педагогічної освіти виповнилося 80 років

Полтавському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського виповнилось 80 років. Заклад працює над підвищенням кваліфікації вчителів. До свята у закладі відкрили STEAM-лабораторію та провели онлайн-зібрання. Подробиці – далі.

Понад 150 тисяч вчителів пройшли курси підвищення кваліфікації у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського. 

Віталій Зелюк, директор ПОІППО ім.М.Остроградського 

- Сьогодні іститут – це установа освітянська, яка здатна швидко і оперативно реагувати на виклики цього бурхливого, як кажуть американці, VUCA світу, світу динамічного, непередбачуваного, хаотичного. Прикладом цього є криза з коронавірусом. Провідні інновації, ми їх впроваджуємо, є провайдерами у Полтавській області.

До Дня народження інституту в його стінах відкривають STEAM-лабораторію. У ній навчатимуться вчителі точних та природничих наук. 

Ольга Лозинська, методистка з математики ПОІППО ім.М.Остроградського

- У STEAM-лабораторіїї у нас уже є інтерактивна панель IQ touch.  Також ми маємо 30 датчиків, які входять до цифрової лабораторії  Vernie і 3-D принтер та набір 3-D ручок, з якими вчителі зможуть ознайомитись і попрацювати, тому що є школи з гарною базою, які мають інтерактивну панель, але вона просто не використовується, тому що вчителі не мають навичок користування нею.

З приводу ювілею влаштували святкове онлайн зібрання. Колектив «остроградців» привітали представники влади. 

Лілія Руроєва, заступниця голови Полтавської ОР 

- Працівники і вчителі закладу є тим фундаментом, який закладається зараз через вчителів нашим дітям для того, щоб ми уже отримали більш фахову молодь, яка буде будувати майбутнє нашої країни у тому числі.

Стрічка новин