Міносвіти представило платформу для учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн"

Міносвіти представило платформу для учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн"

Міністерство освіти і науки представило платформу для дистанційного та змішаного навчання для учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн".

Зазначається, що "Всеукраїнська школа онлайн" є інтернет-платформою для вчителів та учнів, яка включає 18 предметів для 5-11 класів. Вона передбачає відеоуроки, тести, матеріали для самопідготовки.

Мета платформи - забезпечити рівний доступ до якісної шкільної освіти всіх учнів 5-11 класів, повідомляють на сайті МОН.

Наразі на платформі вже є майже 200 уроків, щотижня довантажуватимуть близько 100 нових уроків. Загальна кількість становитиме приблизно 800 уроків. Функціонал для вчителів з'явиться на платформі в січні.

За словами в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, актуальність створення національної освітньої платформи зумовлена не тільки викликами, пов'язаними з поширенням COVID-19, а є стратегічною необхідністю забезпечення стійкості і якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від місця проживання і наявних ресурсів.

Директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій зазначив, що платформа не буде обов'язковою для шкіл.

Платформа працює за адресою: https://lms.e-school.net.ua

Стрічка новин