Facebook та YouTube штрафуватимуть за терористичний контент

Facebook та YouTube штрафуватимуть за терористичний контент

Євросоюз зобов'яже Facebook та YouTube видаляти терористичний контент протягом години після того, як на нього поскаржаться. В інакшому випадку - штрафи.

Такої угоди 10 грудня досягли Європейський парламент, країни Євросоюзу та Єврокомісія, пише gazeta.ua з посиланням на DPA International.

"З часів терактів у Парижі ми ставили безпеку європейців на чільне місце порядку денного ЄС. Тепер ми додали ще одну частину до головоломки: вимкнення терористичного контенту", - заявила "Європейська народна партія" у Twitter.

У разі систематичних порушень компанії можуть бути оштрафовані на кілька відсотків від річного обороту. Норму будуть застосовувати до всіх компаній, які надають інтернет-послуги, незалежно від того, чи перебувають вони в Євросоюзі.

У Twitter видалятимуть повідомлення, які ображають людей на підставі расових, етнічних чи національних ознак. Цей процес також автоматизують. Якщо обліковий запис неодноразово порушує правила Twitter, то його або тимчасово заблокують, або взагалі припинять роботу.

Стрічка новин