В Полтаві триває монтаж центральної ялинки міста

Наразі КП «Декоративні культури» встановлює каркас, а згодом займуться закріпленням хвої. Далі ж – ілюмінація. Скільки це коштує і коли планують відкриття, розповість Анна Ружін.

Анна Ружін, кореспондентка 

- Наразі тривають монтажні роботи з установки каркасу новорічної красуні, яка буде радувати полтавців на свята. Нових елементів додавати не будуть, тож ялинка буде така ж, як і минулого року. Про це повідомили у міській раді.

На Театральній площі триває активна робота. Працівники комунального підприємства «Декоративні культури» вже встановили опору та частину каркасу. Далі у планах – розміщення хвої. Її перебрали та частково оновили. 

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури» 

- Хвоя, яка зберігається на КП «Декоративні культури», десь відсотків 30-40% ми закупили нової. У зв'язку з тим, що проволка, яка в складі самої хвої у деяких місцях попрогнивала, тому міська рада в тому році виділила кошти на придбання нової хвої.

У планах – ще встелити клумби на наступному тижні агроволокном та подрібненою деревиною і встановити урни. 

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури» 

- КП «Декоративні культури» у цьому році отримали на демонтаж-монтаж-встановлення новорічної ялинки суму у розмірі 320 тисяч гривень. 149 тисяч ми використали на початку року.

Це охорона та демонтаж. А зараз, в кінці року, – монтаж. Саме на це і витратять залишок суми.

Після того, як виконають всі необхідні роботи, працівники КП «Міськсвітло» займуться монтажем ілюмінації та прикрас. Всі роботи мають бути завершені до Дня Святого Миколая, 19 грудня. Відкривають ялинку зазвичай в цю дату, але цьогоріч масових заходів не планують. 

Нагадаємо, вперше ялинка в такому вигляді з'явилась у 2018 році. На неї та шатро навколо з міського бюджету витратили майже 8 млн грн. 

Стрічка новин