На Полтавщині викрили шахрайську схему продажу транспортних засобів

На Полтавщині викрили шахрайську схему продажу транспортних засобів

Наразі зловмисникам готується повідомлення про підозру у шахрайстві, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки 

Полтавська обласна прокуратура спільно з поліцією викрили групу осіб, які, зловживаючи довірою громадян, організували шахрайську схему продажу автомобілів іноземного виробництва.   

За даними слідства, троє чоловіків та жінка з метою протиправного збагачення через мережу Інтернет за цінами, нижче ринкових, здійснювали реалізацію автомобілів із підробленими номерними знаками та документами, що в подальшому унеможливлювало державну реєстрацію транспортних засобів у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ. 

Під час обшуків у місцях проживання фігурантів, приміщеннях, де виготовляли підробки, вилучені номерні знаки, готівку та інші речові докази.

"Наразі зловмисникам готується повідомлення про підозру у шахрайстві, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України) та вирішується питання про обрання запобіжних заходів", - йдеться у повідомленні пресслужби Полтавської обласної прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Стрічка новин