Невідомо, чи профінансують ремонт будинку по вулиці Головка, 4, який під час дощів на вихідних також залило водою

Щоправда, причина катастрофи – дещо інша: тут забилася зливова каналізація. Мешканців же обурив не стільки сам факт потопу, скільки реакція на заяви з боку різних служб міста.

В ніч з суботи на неділю мешканців квартири на 10-му поверсі розбудив потік води зі стелі. Господиня говорить, що стеля протікала і раніше, але такого, говорить, ще не було.

Води в квартирі було по коліна, говорить пані Яна. На той момент боялися одного: що може вбити струмом. Навіть не думали про матеріальні збитки та про ремонт, який зробили два місяці тому.

Вичерпувати воду з квартири допомагали сусіди та мешканці нижніх квартир, яких також затопило, адже вода залила все, аж до першого поверху. Подібна ситуація склалася в цьому будинку не лише в 9-му під'їзді, говорять мешканці сусідніх під'їздів. Адже, за їх словами, дім не ремонтувався уже близько 20-ти років.

У 8-му ГЖЕДі, до якого відноситься будинок, говорять, що про затоплення квартири знають. Навіть встановили причину: забилася через сильні дощі зливова каналізація.

Планують, заявила Тетяна Шиян, і капітальний ремонт будинку. Почнуть із заміни труб у підвалах, ці роботи, до речі, уже частково виконувались. Що ж до даху, говорить вона, то його ремонт не внесений у план на нинішній рік. Щоправда, обіцяє виконуюча обов'язки начальника 8-го ГЖЕДу, роботи на даху будуть виконувати робитися за заявками мешканців. Вирішуватимуться і питання по відшкодуванню збитків, підсумовує вона, але після складення відповідних актів.

Стрічка новин