Голова ОДА проінспектував реконструкцію приймального відділення лікарні в Горішніх Плавнях

У Горішніх Плавнях повним ходом триває реконструкція приймального відділення міської лікарні. Аби завершити будівельні роботи якомога швидше, працівники підрядної організації часом працюють до ночі. Хід проведення реконструкції проінспектував голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Подробиці – у наступному сюжеті.

У міській лікарні Горішніх Плавнів реконструкція триває досить активно. Нині там у розпалі – малярно-штукатурні роботи.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ремонт даного приміщення розпочався трохи більше місяця тому. І ті темпи, які є наразі, вони говорять про те, що найближчим часом будівельні роботи будуть завершені. І далі будемо розмовляти із Міністерством охорони здоров’я про постачання медичного обладнання.

Загальна кошторисна вартість реконструкції приміщення – майже 14 мільйонів гривень. У тому числі, понад 5 млн буде витрачено на придбання обладнання та понад 6 млн – на будівельно-монтажні роботи.

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

- Ми отримали 6 млн гривень для проведення реконструкції приймального відділення хірургічного корпусу міської лікарні. Зараз роботи тривають, підрядна організація працює майже до ночі, виконано великий обсяг робіт. І я вважаю, відсотків 40-50, які нам дала держава, ми повинні освоїти.

Попри максимальні зусилля будівельників щодо прискорення процесу реконструкції, його швидкість обмежується об’єктивними факторами. Зневажити їх, каже Дмитро Биков, неможливо.

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

- Є перелік робіт, який пов'язаний із штукатуркою. Штукатурка сохне десь близько місяця. Й інші роботи ми проводити не можемо. Тому є технологічні обмеження.

Коли ж реконструкцію завершать – відділення у Горішніх Плавнях матиме сучасний європейський вигляд. 

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

- Ми робимо повний спектр проблем, пов’язаних із здоров’ям людини перед тим, як направити його до спеціалізованого відділення лікарні.

Загальна площа реконструйованого приміщення – 650 кв.м. Будівельні роботи триватимуть до кінця поточного року і ще кілька місяців 2021-го. 

Стрічка новин