20 годівничок виготовили і розвісили учні Ковалівської гімназії

Учні Ковалівської гімназії на Полтавщині власноруч виготовили годівнички для птахів та повісили їх на деревах у дворі навчального закладу. В такий спосіб і вони долучились до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку». Матеріали надали працівники обласного лісового та мисливського господарства. 

Хлопці середніх класів гімназії на уроках трудового навчання виготовили близько 20-ти годівничок. Зараз шестикласники розвішують їдальні для птахів поблизу навчального закладу. 

- Ми виготовили годівнички для пташок, щоб взимку нам було що їсти.

- Потрібно було вирізати. Це було дуже довго. Потім збивати. Це було найскладніше і за часом.

- Природа створила людей. Ми повинні піклуватися про нашу природу.

- Цікаво те, що ми виготовляємо багато чого, і цікавий сам процес, як це робити.

- Добре робити такі добрі справи, погодувати навіть одну пташку, це буде уже добре.

Для птахів зима – важка пора. Вони страждають від голоду, розповідають у гімназії. На базі закладу діє учнівське лісництво. Завдяки ньому вихованці і долучились до акції. 

Олександр Загреба, учитель трудового навчання

- Одного разу до нас завітали лісники і розказали, що є така акція, як «Нагодуй пташку взимку». На уроках трудового навчання ми долучаємось до такої справи. Але у нас також є і гурток, який відвідують наші діти по шкільному лісництву.

Матеріали для виготовлення годівничок надали працівники обласного лісового та мисливського господарства. Загалом співпрацюють з 15-тьма освітніми закладами Полтавщини. 

Лілія Гнатенко, прессекретарка Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства 

- Для птахів найскладніше не холод, тому що вони нормально переносять мороз. А найскладніше – це голод. Тому що їм нема чим поживитися взимку, то багато птахів може просто померти у зимовий період.

Стрічка новин