Як проходять ремонтні роботи в спорткомплексі «Спартак»?

Ремонтні роботи – майже на фініші. Наразі підрядник на спорткомплексі «Спартак» завершує ремонт даху, установлює вікна, вентиляцію та утеплює фасад. Об’єкт мають здати восени 2021 року.

Спорткомплекс «Спартак» об'єднував не одну секцію спортсменів. Займалися, але умови залишали бажати кращого. Ремонту не було, лише косметичні.

Вячеслав Тягло, заступник директора КЗ ДЮСШ «Полтава» 

- Ремонт був необхідний, бо ви ж подивіться, у якому стані ще й досі це приміщення. Займалися у нас тут секції ДЮСШ «Полтава» аж 4 відділення. Це тхеквондо, вільна боротьба, бокс і пауерліфтинг.

Уже протягом року спорткомплекс ремонтує міська влада. Наразі підрядна організація завершує ремонт даху, але попереду ще багато роботи. Роботи на об'єкті ведуться щодня. 

Вячеслав Тягло, заступник директора КЗ ДЮСШ «Полтава» 

- Вже проведено заміну фасадних вікон. Одне велике вікно залишилось там за стіною. На тильній стороні приміщення сьогодні вже встановлюються вікна. Обіцяли сьогодні, максимум завтра завершити встановити вікна й там.

Готують до утеплення і фасад будівлі, і на цьому тижні мають робітники почати цим займатися. Опалення ж зможуть тут увімкнути уже після нового року.

Якщо говорити про фінанси, то капітальний ремонт спорткомлексу «Спартак», що на майдані Незалежності, коштує 8 млн грн, а роботи мають завершити восени 2021 року. Сам же басейн будуть ремонтувати наступного року.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Тут виховано багато чемпіонів. Я сам 13 років свого життя провів в стінах цього палацу. Для мене це було б принципово, щоб цей палац повернувся в місто. Ми розпочали процес ремонту, повернули йому колишню славу і можливість нормального і комфортного заняття дітям різних вікових груп, різних видів спорту в стінах цього палацу.

Стрічка новин