18-тій окремій бригаді армійської авіації присвоїли найменування «імені Ігоря Сікорського»

Цього ж дня військовим передали бойовий прапор. Урочистості відбулись у Полтаві 6 грудня. Цього дня в Україні відзначали День Збройних сил. Подробиці – в сюжеті Аліни Боровик.

Урочисте шикування до Дня Збройних сил України. Указом Президента від 5 грудня 2020 18-й окремій бригаді армійської авіації, «з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин, ураховуючи зразкове виконання покладених завдань, високі показники в бойовій підготовці» присвоєно почесне найменування «імені Ігоря Сікорського». 

Віталій Панасюк, командувач 18-ї окремої бригади армійської авіації сухопутних військ ЗСУ

- 18-та бригада армійської авіації була створена на фондах 7-го полку окремої армійської авіації, теперішня 12-та бригада.

Бійці бригади отримали бойовий прапор. В урочистому мовленні – це бойове знаме́но, прапор, що є символом військової частини. 

Віталій Панасюк, командувач 18-ї окремої бригади армійської авіації сухопутних військ ЗСУ

- Бойовий прапор є основним для бригади символом, під яким до нас наші нащадки під бойовими прапорами, козацькими, наших війнах всіх, берегли його, зберігали, як шматочок землі. Були вони политі кров’ю, але бойові прапори завжди зберігали. Для особового складу це буде як стимул для виконання задач у подальшому.

Іван Курилюк, священник ПЦУ 

- Як духівник, як священнослужитель ПЦУ освятити це військове знамено, прапор, щоб назавжди було таким дороговказом, світилом, тим прапором, який буде нести доблесть, честь, гідність наших українських воїнів і буде підкреслювати ту їхню звитягу, яку вони несуть на сьогодні і на східних рубежах нашої держави, і безпосередньо як військовослужбовці ЗСУ.

Завітав привітати бригаду народний Герой України, актор Володимир Талашко. 

Стрічка новин