Нацгвардієць Віталій Марків передав особисті речі до музею

Національний музей України у Другій світовій війні поповнився новими експонатами. Нацгвардієць Віталій Марків передав особисті речі для експозиції «Український схід». Переглянув і виставку«Вільні», присвячену українцям – політичним бранцям сучасної російсько-української війни. Деталі – у сюжеті.

Малюнки, листи від дітей, від співвітчизників, товаришів з Національної гвардії, які підтримували. На мою думку, каже Віталій Марків, це саме те місце, де це повинно зберігатись, в музеї. Це доказ, що якщо людина вірить і не здається, то обов’язково переможе. Всього Віталій Марків передав 19 предметів.

Іван Ковальчук, ген.директор Національного музею історії України у Другій світовій війні 

- З камери, в якій він знаходився в Італійській тюрмі, і для нас це... Ми пишемо історію разом. Ми пишемо історію з колективом, з учасниками цих подій. І ми впевнені, що нащадкам буде дуже-дуже потрібно для історії нашої України.

Нацгвардієць також оглянув оновлениий виставковий проєкт «Український схід» і розповів про бої 2014 року поблизу міста Слов’янськ та гори Карачун, у яких брав участь. А ще подякував за його порятунок. 

Віталій Марків, нацгвардієць 

- Всім, хто доклав зусиль щодо мого звільнення та не залишили мене в біді. Дякую всім українцям, які писали, підтримували та вірили в мене. Щиро вам дякую. Це не лише моя перемога, а спільна перемога.

Стрічка новин