Вистава Полтавського театру ляльок перемогла на фестивалі-премії «Гра»

Вистава Полтавського театру ляльок перемогла на фестивалі-премії «Гра»

Оголошені переможці українського театрального Оскара-2020.

У Національному театрі оперети оголосили переможців всеукраїнського фестивалю-премії «Гра». У різних номінаціях визначалися сценічні вистави-лідери 2019 року у масштабах України. У кожній номінації – кілька тріумфаторів.

Серед переможців інтерактивна-вистава подорож «На хвилі», створена за підтримки Українського культурного фонду, в межах реалізації проєкту «Простір можливостей» Полтавського академічного обласного театру ляльок у номінації:  «Краща дитяча вистава».

 «GRA» або «Гра» («Great Real Art») – проєкт заснований і реалізований Національною спілкою театральних діячів України. Головна мета фестивалю – об'єднати всі театри країни та презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища.
 Фестиваль проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року і розрахований на участь професійних театральних колективів різних форм власності (державні, комунальні, приватні тощо).
           Кожний театр мав право висунути на здобуття премії лише одну зі своїх прем'єр, які вийшли протягом року, за власним вибором, згідно з принципом: «один заявник – одна заявка».

Лауреати фестивалю-премії отримують відзнаку у шести самостійних номінаціях:

– за найкращу драматичну виставу;

– за найкращу виставу для дітей;

– за найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу

– за найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу;

– за найкращу виставу камерної сцени (до 150 глядачів);

– за найкращу пошуково-експериментальну виставу (на перетині театральних/мистецьких жанрів).

Сайт Полтавської ОДА

Стрічка новин