Скільки коштує прикрасити будинок і вбратися супергероєм

Скільки коштує прикрасити будинок і вбратися супергероєм

Штучну ялинку можна купити в середньому за 820 грн і прикрасити вінтажними іграшками по 50-300 грн за набір. Костюм супергероя обійдеться у 425 грн. Напередодні свят одна з найбільших платформ онлайн-оголошень ділиться ідеєю новорічної вечірки та розповідає, скільки коштує створити святковий настрій.

Важко уявити Новий рік без ялинки. Великою популярністю в українців зокрема користується штучна. Вона прикрасить не один Новий рік та ідеально підійде тим, хто проти вирубки живих дерев. Купити штучну ялинку можна в середньому за 820 грн, однак є варіанти і до 8 500 грн. Ціна залежить від виробника, розміру та матеріалів.

Наряджати ялинку – чи не головний святковий ритуал. Якщо вашій колекції новорічних іграшок потрібно поповнення, можна придивитись вінтажні прикраси, які подарують вечірці особливий шарм. Набори продаються у діапазоні 50-300 грн в середньому.

Ще більш казкової атмосфери додасть гірлянда, як на ялинці, так і в інтер'єрі. Якщо повісити її на вікно, ви подаруєте свято ще й перехожим. Коштує вона в середньому 300 грн.

Доповнить святковий антураж різдвяний вінок з шишок і ялинових гілок. Він буде гарно виглядати як на дверях, так і на будь-якому іншому видному місці. Розраховуйте на середню ціну в 380 грн.

Не обійтися на тематичній вечірці й без костюмів. Перетворитися на Людину-павука чи Харлі Квін? Вибір за вами. Спробувати себе в ролі свого улюбленого персонажа коштує в середньому 425 грн. А якщо не знаєте в кого перевтілитися у новорічну ніч, ось рейтинг персонажів, костюми яких можна найчастіше зустріти в продажу:

1. Супермен — 270 грн

2. Людина-павук — 500 грн

3. Бетмен — 380 грн

4. Харлі Квін — 550 грн

Стрічка новин