Нідерландські захисні костюми – для кременчуцьких рятувальників

Кременчуцькі рятувальники отримали захисні костюми з Нідерландів. Переконують, що планують обмінюватися досвідом із закордонними колегами. У чому полягатиме така співпраця, з’ясовувала наша кременчуцька знімальна група.

Кременчуцькому другому пожежно-рятувальному загону надзвичайників вручили гуманітарну допомогу з Нідерландів.

Ірина Сушко, головна інспекторка відділу КМУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

- Надійшло 69 одиниць бойового одягу. Це мається на увазі в загальній кількості і верхньої частини, і штани. Також надійшло 22 каски та 35 пар взуття.

Рятувальники уже приміряли костюми. Кажуть: вони зручні і безпечні.

Олексанр Бондар, рятувальник ДПЧ-14

- Бойовка нова, в гарному стані, не те, що наші. Доволі гарний матеріал, металевий захист, хороші берці. Каска світиться у темну пору. В принципі, краще, ніж було.

Надзвичайники перевірили одяг. Переконують: нідерландські костюми мають високу ефективність.

Ярослав Любецький, начальник ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

- Мінімум три прослойки є, яка убезпечує від прямого попадання вогню, від високої температури. Потім теплова прослойка, яка не дає пожежнику отримати тепловий удар. А також водонепроникна мембрана, яка не дає намокнути пожежнику.

Кременчуцькі рятувальники кажуть: це тільки початок співпраці із колегами із Нідерландів. Уже планувався обмін досвіду із ними. Але поки що цьому заважає карантин.

Ярослав Любецький, начальник ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

- Наші представники із Нідерландів мали приїжджати сюди і ми мали мінятися навичками саме по рятуванню людей, по гасінню пожеж, по використанню цього спорядження і обладнання, як нашим обладнанням, десь ми показували, як ми працюємо, так само вони нам би показували, як працювати на їхньому обладнанні.

Стрічка новин