Акція «Зігрій людину» у Полтаві

У Полтаві провели акцію «Зігрій людину». Її суть полягає в безкоштовній допомозі речами тому, хто цього потребує найбільше. Локація, яку обрали цієї суботи, – Каштанова алея. Там і розмістили речі на вішаках. Як з'явилась ініціатива та як на неї реагують полтавці, розповість Анна Ружін.

Пані Надія про акцію дізналася від старшої доньки, тож і прийшла у пошуках куртки для доньки. Притуляє, каже: має підійти. Така акція жінці дуже подобається.

Надія, отримала річ на акції «Зігрій людину»

- Каже: «Мамо, у Фейсбуці було написано, що буде акція», і ми приїхали. Ми дуже задоволені, бажано, щоб було побільше таких акцій. А то люди виносять до сміттєвих баків, складають одежу, не кожен може підійти та щось обрати. А так все чистеньке та гарне. Людина прийшла, подивилась і щось вибрала.

Одяг розвішений на деревах чи складений на лавах. Всюди написи #Зігрій людину. Таку назву носить ця акція, розповідає організаторка Яна Куликовська. 

Вперше її провели на Південному вокзалі, а взагалі ідею запозичили з Києва. Тепер же акція має Всеукраїнський характер.

Яна Куликовська, організаторка акції «Зігрій людину»

- Ідея ця з'явилася ще минулого року. Її першою провели у Києві. А цьогоріч ми зізвонилися з першим організатором. Це був Андрій Кривущенко. Це киянин. Він у своєму районі, у своєму парку допомагає безпритульним саме таким чином. Ми зізвонилися і вирішили, що така акція необхідна у всіх містах України.

Будь-яку річ може взяти той, хто цього потребує, абсолютно безкоштовно.

Анна Ружін, кореспондентка 

- Вперше акцію провели біля Південного вокзалу, другою локацією став мікрорайон Алмазний. Сьогодні ж роздають речі тим, хто цього потребує, на Каштановій алеї. І на цьому зупинятися не збираються. Кожної суботи будуть роздавати речі тим, хто цього потребує. Деталі будуть повідомляти у соціальних мережах.

Стрічка новин