Підписання Меморандуму до Дня Збройних сил України

Громадські організації, Музей Дальньої авіації та міністерство у справах ветеранів Полтавської області підписали меморандум про співпрацю. Після укладення домовленості планують спільну роботу. Саме ж підписання відбулося на території Музею важкої бомбардувальної авіації.

Підписання меморандуму про співпрацю відбулося в Музеї Дальньої авіації напередодні Дня Збройних сил України. Чотири представники з різних організацій, але мета – одна. 

Валерій Кулага, голова правління ГО «Спілка ветеранів антитерористичної організації «СФЕРА»

- Щодо спільних дій, вшанування пам'яті і пропаганда серед населення військово-патріотичного виховання стосовно наших ЗСУ, досвіду, який є наразі і буде в подальшому також.

Олла В'яла-Бойко, голова Правління ГО «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «ПТАХА»

- Тут зібрало 4 сторони, які всі доповнюють одна одну. Бо, діти-дружини, реабілітація-право, закон-можливості. Художній музей, який вшановує і висвітлює для широкого загалу те, що відбувається і, звичайно, держава, представник міністерства ветеранів. Сьогодні оці 4 організації зібралися тут, бо, як кажуть: не додати і не відняти.

До підписання меморандуму сторони і так співпрацювали, а як результат – стіна пам'яті, яку відкрили до Дня козацтва. Фото загиблих хлопців та коротка інформація. Встановили стелу за кошти мецената та за ініціативи керівництва Музею Дальньої авіації.

А виставка малюнків дітей, які втратили батька в зоні ООС, і досі діє в холі Полтавської облради, наразі планують там нову експозицію. 

У музеї ж Дальньої авіації наразі тривають рооботи з реконструкції приміщення, де згодом планують відкрити єдиний музей в Полтавській області, який буде присвячено героям учасникам бойових дій на Сході. 

Дмитро Кандиба, науковий співробітник відділу науково-фондової роботи Музею важкої бомбардувальної авіації

- Там будуть на 2 поверсі розміщені експозиції, які зараз розміщені в різних залах. Адже з'являлися в різні часи, бо наш фонд постійно поповнюється. Експозиція розширюється і місця тут не вистачає, тому якби все це об'єднати у одному місці, то це було б доцільно і над цим ми працюємо.

Олександр Товпига, начальник відділу в Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України

- Цей музей, скажімо так, приділяє багато уваги війні на Сході. І ми зараз знаходимося на одній з таких експозицій.

Після підписання пройшлися коридорами музею та прослухали коротку екскурсію. 

Стрічка новин