У Полтаві відбулася прем'єра вистави «Полохливий кролик»

Сьогодні обласний театр ляльок показав глядачам довгоочікувану прем'єру «Полохливий кролик». Виставу планували показати ще навесні. Проте, карантин вніс свої корективи у роботу акторів. Що ще планують у театрі цього року – дивіться у сюжеті.

Вистава «Полохливий кролик» – це казка про пригоди кролика на ім'я Бояка. Вона навчає дітей самобутності, ділиться режисер театру Ніко Лапунов.

Ніко Лапунов, головний режисер театру ляльок

- Сюжет такий нетривіальний про кролика, який кожен раз змінює своє ім’я і хоче бути кимось іншим, ніж бути собою. Протягом всієї вистави з ним відбуваються різні пригоди, коли він в кінці розуміє, що треба бути собою.

Актори з нетерпінням чекали цієї прем’єри. Адже, через карантинні обмеження дата показу постійно змінювалась. До сьогодні не були впевнені, що нарешті дійсно вдасться показати виставу глядачам. 

Юлія Врублевська, артистка театру ляльок

- У мене такий відповідальний день, бо граю кролика. Тобто, мабуть, головний. Хоча тут у нас всі головні герої. Африканська казка, за сюжетом якої була написана п’єса. Потім наш режисер Ніко Лапунов адаптував спеціально для театру ляльок.

11 грудня у театрі планують ще одну прем’єру – «Жінки у лавандовому». Потім – новорічна програма.

Тетяна Вітряк, директорка театру ляльок 

- Якщо не буде ніяких змін у законодавстві щодо заборони роботи, то ми продовжуємо нашу роботу. Передбачено у нас робота у театрі на 3-х майданчиках по 2 вистави на кожному. Тобто, кожного дня по 6 вистав – з 14 по 22 грудня включно.

На ці та наступні вихідні театр зачинений. А от 19-го та 20-го грудня глядачів запрошують на святкові вистави.

Стрічка новин