У Києві відкрилася Резиденція Святого Миколая

Свято наближається! Найбільшу Резиденцію Святого Миколая відкрили на території Києво-Печерського заповідника. Вона діє у столиці шостий рік поспіль. Вже встигла завітати до чудотворця та загадати найпотаємніше бажання й наша київська журналістка Лідія Дмитрашко.

Лідія Дмитрашко, кореспондентка

- Завітати у гості до Святого Миколая, загадати найпотаємніше бажання та, звісно ж, отримати подарунки можна у Резиденції Святого Миколая у Великій Лаврській дзвіниці!

У Києві шостий рік постіль працює найбільша Резиденція Чудотворця. Усі охочі можуть завітати до Святого в гості та поспілкуватися з ним. Щодня до Миколая приходять дітки та просять подарунки на свята. 

Святий Миколай 

- Подарунки наймиліші ті для Бога і Святого Миколая, як помічника, угодника Божого, які ви можете розділити зі своїми найдорожчими, найріднішими людьми. Людьми, які поряд з вами. Щоб та радість не була комусь одному, а й усім.

Найчастіше дітки просять миру в державі та здоров’я і злагоди в своїй родині, каже Миколай. Не оминає малеча і матеріальні бажання.

- Вони завжди загадують, беруть цей дзвіночок, а ми кажемо «По вірі Божій, по вашій вірі, по волі божій хай буде вам на славу Божу на радість людям».

Малеча розповідає Святому вірші та співає пісеньки. Від Миколая відвідувачі отримують пам’ятні сувеніри та настанови на рік. 

Лідія Дмитрашко, кореспондентка

- Загадати бажання під новорічною аркою, а також написати лист чудотворцю можна у резиденції Святого Миколая.

Усі бажання, що просить малеча в листах Миколаю, обов’язково здійснюються, впевнені помічниці Чудотворця. 

Тетяна й Ірина, помічниці Святого Миколая

- Листи, які дітки надсилають Святому Миколаю, ми, як помічниці, перечитуємо і передаємо інформацію Миколаю. Найчастіше дітки бажають миру, щастя, щоб закінчилася війна в Україні. Здоров’я для свої родини, якихось приємних миттєвостей, є і смішні якісь побажання. Але ми гадаємо, що вони всі здійсняться.

На території резиденції представлені різдвяні роботи митців. У форматі коміксу можна дізнатися історію Святого Миколая у різних країнах світу. Через карантинні обмеження резиденція цьогоріч трохи менша, ніж зазвичай. Втім, Святий Миколай запрошує до себе в гості.

Святий Миколай 

- Хочу побажати всім глядачам телеканалу «Центральний» і всім, хто навіть ненароком включить його, міцного здоров’я, радості від життя, любові, миру Україні. І від Миколи до Миколи, щоб не кашляли ніколи!

Стрічка новин