Перша ожеледиця – на дорогах та тротуарах Полтави

Традиційно це призводить до збільшення кількості ДТП та травмованих пішоходів на вулицях міста. З якими проблемами зіштовхнулись полтавці через погодні умови – дивіться у сюжеті. 

Полтавці прихід зими сприймають по-різному. Хтось відчуває незручності, а дехто за повсякденними турботами ожеледиці взагалі не помітив. 

- Вийшли тільки із під’їзду, вела дитину у садочок. Були неприємно здивовані, що так слизько, нічого не підготовлено, дитина кілька разів чуть не впала. Всі дорослі теж катаються, як на катку. В принципі очікувано.

- Ще не помітила поки незручностей. Ми тільки вийшли з будинку. А так на дорозі уже слизько, казав чоловік, на автомобілі проїжджав. Комунальники ще не бачила, не помічала. Нічим не посипали. Ще не критично, мені здається, слизько.

- У нас тільки перед під’їздом, у нас кооперативний дім, то пісочком потрусили. Мені 80 років, то пройшла.

- Це не такий масштабний випад осаду, щоб на це звертати увагу. Легкий сніг та і все.

Комунальники на дорозі у першу чергу прочищають тролейбусні маршрути, потім – автобусні, а далі – інші вулиці. Тротуари посипають сумішшю солі та піску, повідомляють у відділі оперативного реагування міськвиконкому. 

Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування Полтавського МВК

- Сьогодні вночі та зранку на дорогах міста працювало 10 одиниць техніки. Також з ранку двірники КП ЖЕО №2 «Декоративних культур» та відповідної підрядної організації вийшли на ручну посипку пішохідних доріжок.

У травмпункті сьогодні людно. Лікар-травматолог Володимир Рошко прогнозує за добу на третину більше звернень, ніж зазвичай. 

Володимир Рошко, лікар-травматолог 1-ї МКЛ 

- Близько 35 звернень всього. Звичайно, з’явилися травми, які пов’язані з ожеледицею. Ми уже прийняли 12 травмованих, які були на ожеледиці. З них 6 переломів, на даний момент. Ми рекомендуємо, коли явища ожеледиці, взагалі намагатися не виходити на слизьку дорогу. Берегти себе.

За даними пресслужби патрульної поліції, станом на 12-ту годину за добу на Полтавщині сталось 16 ДТП. Серед них – 4 наїзди на пішоходів. У зв’язку з погодними умовами в обласному центрі та на трасі Київ-Харків кількість дорожніх пригод збільшилась.

Стрічка новин