У Полтаві провели акцію на підтримку родини Левченків

Під обласною прокуратурою у Полтаві зібрали акцію на підтримку Артема Левченка. На неї прийшли зо два десятки містян, які незгодні з вироком суду. Нагадаємо, 25 листопада Октябрський суд виправдав водійку Наталію Саєнко. У справі ДТП оголосили вирок. Судові засідання тривали два роки, за цей час опитували свідків, розглядали докази у справі. Деталі – у наступному сюжеті.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої неповнолітній велосипедист Артем Левченко помер на Різдво у реанімації, не прийшовши до тями. У грудні цього року йому мало б виповнитися 17 років. 

Під стінами обласної прокуратури збираються полтавці, вони невдоволені вироком суду, який 25 листопада оголосив суддя Анатолій Савченко.

Анатолій Савченко, суддя

- Відповідно до пункту 2 частини 1 ст 373 у разі, якщо не доведено, що порушення здійснено обвинувачуваним, ухвалюється виправдальний вирок. Суд приходить до висновку, що стороною обвинувачення не надано суду переконливих доказів вчинення Саєнко кримінального правопорушення, а тому її необхідно виправдати на підставі пункту 2 частини 1 ст. 373 через недоведеність вчинення нею цього правопороушення.

Із плакатами – в очікуванні прокурора чи його заступників. Але до людей ніхто не виходить, тож організаторка Олена Шевченко вирушає всередину. Але чергові не пропускають, телефонують та передають інформацію керівництву. Виходити ніхто не збирається до натовпу, бо ніби-то нікого немає, а натомість чергові рекомендують зателефонувати на «гарячу лінію» чи вкинути звернення до скриньки.

Майже година очікувань, але представники прокуратури не вийшли до людей. Та на цьому Олена здаватися не планує. 

Олена Шевченко, організаторка акції 

- В цій країні не все вирішують кошти. В першу чергу хочеться підтримати родину Левченків, Наталію та Олега, і сказати, що ми співчуваємо. У них забрали найцінніше, дитину, сина. Артем народився 16.12, але 7.01 він став ангелочком, який нас всіх об'єднав.

На цьому крапку не ставлять, а будуть продовжувати боротьбу за справедливий вирок.

Стрічка новин