На в’їзді до Полтави встановили інформаційне панно

Сьогодні на в’їзді до Полтави на трасі Київ-Харків встановили інформаційне панно. Як полтавці обирали майбутній ескіз та яке панно стало переможцем у голосуванні – знає Іванна Бурлака.

Андрій Заїка, заступник директора Агентства місцевих доріг Полтавської області

- Наприкінці літа Агентство місцевих доріг Полтавської області запропонувало полтавцям обрати ескіз інформаційного табло, яке буде встановлено у в’їздах і виїздах з міста Полтава. Таким чином у конкурсі прийняло участь більше тисячі людей. Сьогодні ми встановлюємо знак-переможець.

Три тижні жителі Полтави обирали найкращий ескіз панно, що в майбутньому стане своєрідною візитівкою міста. 

Так виглядали 6 варіантів дизайну знаку. Вони відрізняються кольором, штифтом, а також художнім наповненням. Найбільше голосів отримав варіант №5.

За словами представника Агентства місцевих доріг, один знак коштує близько 6 тисяч гривень. Таких у Полтаві буде 2: на в’їзді і на виїзді з міста. Проте, це не єдине табло, яке розташоване на цій ділянці траси.

Андрій Заїка, заступник директора Агентства місцевих доріг Полтавської області

- Знак, який стоїть за 50 метрів від інформаційного табло, є юридичною ознакою зниження швидкості. По ДБНу вони мають бути без іншої інформації. Тобто, юридично тільки по тому знаку водії мають зменшувати швидкість. А це інформаційне табло.

Тепер панно-переможець стане прикрасою обласного центру. 

До слова, встановлення інформаційного панно – це останні роботи, які Агентство місцевих доріг Полтавської області проводять в рамках поточного середнього ремонту траси Київ-Харків-Довжанський у межах міста Полтави. 

Стрічка новин