Владислав Пода потребує допомоги

14-річний Владислав Пода потребує допомоги. Рік тому лікарі виявили у нього ембріональну пухлину лівої скроневої частини. Хлопець переніс кілька операцій. Зараз готується до терапії. Проте, аби її проводити, потрібно зібрати понад мільйон 116 тисяч гривень, розповіла його мама. Сім'я просить підтримати дитину.

Хвороба дала про себе знати рік тому. 

Олена Пода, мама Владислава 

- У нас неочікувано пішла судорога. Ніхто не очікував, дитина повністю здорова. Відвезли нас у лікарню на Леваду, поклали на 2 тижні. Попередньо зробили МРТ і з'ясувалось, що у нас новоутворення. По результату гістології у нас виявилась ембріональна пухлина лівої скроневої долі.

Влад витримав кілька операцій та 7 курсів хіміотерапії. Зараз хлопчик потребує протонної терапії, яку в Україні не роблять. На лікування сім’я власних коштів не має. Разом з благодійниками просять фінансової допомоги від небайдужих.  

Олена Пода, мама Владислава 

- Робити треба якомога скоріше. Тому що пухлина росте після операції практично зразу. Відображається у верхній частині під мозковим валиком ще щось. Але що це, буде відомо тільки після опромінення. Після протонної терапії.

Владислав Пода, потребує допомоги

- Складно було в лікарні. Тому що якось у лікарні не так, як вдома. Я дуже хочу подякувати фонду «КАПітошка». Він нам дуже сильно допоміг, як ми лікувались, лежали у лікарнях, зараз він нам допомагає. Хочу подякувати людям небайдужим, які нам допомагали, морально, грошима.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5169 3305 1561 7741, карта Ощадбанку 5234 0699 9967 7695 БО імені Катюші Попової «КАПітошка». У призначенні платежу потрібно вказати «для Владислава Поди». 

Стрічка новин