Чергова адреса у Полтаві – без газопостачання

Багатоповерхівка у центрі міста відрізана від блакитного палива ще з 19 листопада. Все відбувалося вже за звичним сценарієм: приїхали, вимкнули, а коли повернуть газопостачання – невідомо. Мешканці говорять: незручності зрозумілі – у квартирах холодно, та й приготувати їжу ніяк. В ситуації із газопостачанням на Соборності, 26/14 розбиралася Анна Ружін.

Мешканці будинку по вулиці Соборності, 26/14 стурбовані та змучені. Кажуть, без газопостачання складно: в більшості зараз немає опалення та змоги нормально приготувати їжу.

Вікторія, мешканка будинку 

- У мене двоє дітей: студентка і учень 6 класу на дистанційному навчанні. Це всім потрібно поїсти приготувати. Електропіч ми купили, чайник, мікрохвильова піч – це зрозуміло. А коли немає газу, то елементарно приготувати щось так. Тепер... покупатися – це теж великі проблеми нагріти воду в електрочайнику, доки оце все.

Газопостачання вимкнули, а коли його відновлять – не повідомили. Та й причини людям незрозумілі. І так уже два тижні. 

Ольга, мешканка будинку 

- Коли ми почали підходити до цих працівників, то відсилали слюсарів, які ні на одне питання відповісти не можуть. А мені кажуть: а нам сказали ходити з відомістю. Я їм запропонувала, якщо така справа і є така необхідність, то робіть так: перший під'їзд зробить у 8 ранку допуск у ваші квартири. Тим більше, у нас тут дуже багато пенсіонерів, які не виходять, а ще багато квартир, які здаються або ж ніхто взагалі не живе. 

За коментарем ми звернулися до «Полтавагазу». Речниця організації Ольга Артеменко повідомила: їх фахівці проводили під'єднання до газової мережі юридичної особи на першому поверсі, там знаходиться кав'ярня. 

Ольга Артеменко, прессекретар АТ «Полтавагаз»  

- Розподіл природного газу припинили на стояку і, відповідно, до квартир також. Адже стояк розподіляє газ на повністю на весь будинок і роботи не можуть проводитися за наявності газу в мережі. Роботи провели, а коли працівники почали обходити квартири для перевірки технічного стану мереж і газових приладів технічної документації, мешканці будинку, як того вимагають правила безпеки системи газопостачання, люди почали відмовляти у допуску до своїх помешкань.

Наразі люди й досі без газопостачання, адже не у всіх квартирах є мешканці, відповідно, отримати доступ до них ніяк.

Стрічка новин