У Києві пікетували проти введення касових апаратів

У столиці другий день тисячі підприємців з усієї України пікетують проти введення касових апаратів. Через масштабний мітинг рух транспорту центром столиці сьогодні був перекритий, а поліція працювала у посиленому режимі. Більше про перебіг подій знає наша київська кореспондентка Лідія Дмитрашко.

Другий день будівлю парламенту пікетують підприємці з усієї України. Тисячі ФОПів оголосили безстрокову акцію протесту, доки влада їх не почує.

Інна Беретятко, підприємець, учасниця акції «Sаve ФОП»

- Нас не влаштовують касові апарати. Ми їх не боїмося, але є різні наслідки від них. Вони тягнуть нас на дно. Ми самі собі знайшли робочі місця, ми самі собі їх облаштували, ми самі собі в банках брали кредити, ми виплачували, ми все робили самі. А тепер далі що? Що нам робити зі статками, які ми не зможемо зараз внести в ці касові апарати. І тому подібне. Не скрізь є інтернет. Не скрізь є світло.

Учасники мітингу вимагають прийняти законопроєкти, що передбачають спрощену систему оподаткування, звітності та обліку доходів підприємців, а також скасування касових апаратів.

підприємець, учасник акції «Sаve ФОП»

- Насправді світ не живе за такими законами, що хочуть нам втулити. Вони намагаються, так як наші лідери говорили, зробити собі таку дешеву рабську силу. Тому що з 1 січня всі ФОПи втратять право на працю, на роботу. За рахунок нас, ФОПів, в принципі країна і живе, від цих податків.

Верховна Рада в обідню пору прийняла альтернативний закон та відтермінувала введення касових апаратів для ФОПів на рік. Альтернативним законопроєктом підприємці залишилися невдоволеними. Через масштабний мітинг рух транспорту центром столиці був перекритий, а поліція працювала у посиленому режимі.

Стрічка новин