Плани програми «Велике будівництво» на рік виконані на 94%

На 94% готові об’єкти програми Президента України «Велике будівництво» на 2020-й рік. Усього підготували до реконструкції близько 600 об’єктів. Про досягнення програми звітував міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час онлайн брифінгу.

За програмою реконструюють школи, садочки, спортивні об’єкти, приймальні відділення опорних лікарень. За планом до кінця року мають завершити мінімум 100 шкіл, 100 дитсадочків та 100 спортивних об’єктів. Один з пунктів уже перевиконали. 

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України 

- 100 шкіл завершено, що є повним виконанням першочергового плану. Створено більш, аніж 8 тисяч нових учнівських місць, і загалом ми плануємо перевиконати цю програму у частині шкіл і плануємо побудувати ще додатково 30 шкіл. І це буде зроблено у цьому році.

2021-го року програма не зупиняється. Є три пріоритети для фінансування з фонду регіонального розвитку: проєкти розвитку, відновлення інфраструктури та підтримка туристичних магнітів. 

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України 

- Не менше 30% коштів ДФРР мають бути спрямовані на проєкти розвитку, 50% коштів – на об’єкти соціальної інфраструктури. Це школи, садки, ЦНАПи, центр безпеки. 20% – на підтримку туристичних магнітів з урахуванням можливостей регіону.

Об’єкти програми узгоджуватимуться у ході конкурсного відбору. 

Стрічка новин