Менше двох тижнів залишилось до святкування Дня міста

Можливо, цей привід спонукає полтавців більше уваги приділяти чистоті і не створювати звалища біля своїх чи чужих будинків. Представники інспекції по контролю за благоустроєм міста сьогодні вкотре вивчали ситуацію зі сміттям по вулиці Кагамлика – одній із найпроблемніших в Полтаві.

На Кагамлика розташовано тільки кілька багатоквартирних будинків. Все інше житло по вулиці – приватний сектор. Однак не всі його власники турбуються про чистоту своєї прибудинкової території. Тут можна побачити звалища гілля, сміття та некошену траву. Одноразові перевірки представників інспекції по контролю за благоустроєм міста спільно з дільничними вулиці Кагамлика позитивного результату не принесли. Тому інспектори були змішені приділити їй більше часу. Наразі тільки за дві години роботи вони склали 12 протоколів на порушників чистоти та 13 приписів.

Особливе занепокоєння у інспекторів та працівників місцевого ЖЕДу викликає звалище по Кагамлика, 42 - саме сюди місцеві жителі регулярно викидають своє сміття. Ліквідувати його можна. Ця територія приватизована і повинна бути огорожена, але належить кільком сусіднім будинкам одночасно - вони досі сперечаються, і, як у Кайдашевій сім'ї Нечуя-Левицького, не можуть визначитися, хто буде її огороджувати.

Взагалі, згідно з правилами благоустрою та забезпечення чистоти і порядку Полтави, власники приватних будинків повинні прибирати прилеглу до свого двору територію на відстані 5 метрів від межі забудови. До того ж, відвантажувати будівельне сміття на прибудинковій території правила забороняють.

Стрічка новин