Танцювальні батли онлайн

В умовах карантину масових заходів проводити не можна. Хореографи знайшли вихід - влаштували конкурс у форматі відеозв'язку. Як відбуваються  події такого роду в умовах карантину - дізнаєтесь у сюжеті Аліни Боровик. 

Зараз у студії проводять другий етап танцювального конкурсу - фінальний. У ньому змагаються 2 конкурсанти. У першому брали участь близько 30-ти танцюристів різного віку. Їм довелось пристосовуватись до карантинного формату виступів.  

Микита Василенко, організатор конкурсу 

- При реєстрації кожен учасник скидав відео свого стилю танцювання. Після чого ми всіх збирали у зумі і давали 3 різних стиля хореографії. Давали брейкінг, контемпері і бальні. Після чого у всіх було рівно доба, щоб освоїти 3 стилі, 3 хореографії і надіслати нам відео у своєму виконанні. Після чого ми відбирали фіналістів.

Дистанційно навчатись танцювати набагато складніше, ділиться хореограф Наталія Кабаченко. Потрібно все робити самостійно, без підтримки наставника. 

Наталія Кабаченко, хореограф 

- Тобі треба через програму зум конференцію, зловити манеру, вивчити все по відео, яке скидає педагог. Але це дуже загартовує, у тому, що ти працюєш самостійно, у цьому є складнощі, але і свої моменти розвитку.

Друге місце у танцювальному конкурсі посіла 17-ти річна Тетяна. Розповідає, для участі довелось облаштувати вдома міні танцювальну студію.

Тетяна Гонтова, фіналістка танцювального конкурсу

- Вдома. Кімната. Я все винесла з кімнати, мама уже говорила: «Боже, доця, досить». А я намагалась. Нам давалось тільки 24 години, щоб вивчити 3 хореографії. 2 хореографії були легші, а 3-тя бальна хореографія, там я трішки попотіла.

Переможець - 13-річний Георгій. Для нього змагатись, перебуваючи вдома, - не важко. 

Георгій Людвік, переможець танцювального конкурсу 

- Перед камерою набагато легше, бо на тебе ніхто не дивися. Ти сам, у своїй атмосфері дивишся відеохореографію і з нього робиш елементи та вчишся. Я не думав, що я переможу, але це було дуже круто, атмосфера, судді, музика та гарний настрій.

Стрічка новин