Відеозйомка, що призвела до смерті

У Полтаві підліток знімав відеролик, де хотів «навчити життю» дорослого чоловіка, адже вважав, що останній під дією наркотичних речовин. Сварка, яка переросла в штовханину та тяжкі тілесні травми, а згодом і смерть. Деталі знає Анна Ружін. 

Анна Ружін, кореспондентка 

- Зупинка Сінна, саме поблизу цього місця 1,5 місяці тому сталася трагедія. А розпочалося все з зауваженнь молодика до чоловіка, які переросли в лайку. Потім штовханина після якої чоловік упав та отримав тяжкі тілесні ушкодження і помер.

Дружина Марина і досі не може оговтатися від потрясіння та повірити, що її чоловіка вже немає. За два тижні до цієї ситуації вони одружилися. Жінка розповідає: 9 років зустрічалися, десять разом прожили. Вирішили оформити стосунки, а тут таке.Того ранку говорили по телефону, а ввечері, після 17-00 чоловік уже опинився в лікарні. 

Марина Сіренко, дружина загиблого 

- Ось на цьому місці був убитий мій чоловік. Він ішов з роботи та був трішки напідпитку.  У нього перед цим померла мама. До нього пристали молоді люди і почали його бити. Коли його забрали до лікарні, мені повідомили. У нього була розірвана губа, дві гематоми головного мозку і зламана носова кістка. От скажіть від одного удару може таке бути? 

Це фрагмент відео, який потрапив до соц.мереж. Молодик, який називає себе представником Нац.дружини вступає в конфлікт з чоловіком на вулиці, спочатку словесна перепалка, а потім - удар, від якого останній втрачає свідомість. Друг загиблого Євгеній каже: Олександр не був наркоманом. Працював на двох роботах і мав дуже хороші рекомендації.

Євгеній Грінченко, друг загиблого 

- Покійний взагалі все своє життя був військовим і працював в органах. Працював на СІЗО 5 років, а після виходу на пенсію працював у фірмі, адже він комп'ютерник, у фірмі по видобутку газу і в геодезичній фірмі. 

Два тижні 46-річний Олександр не приходив до тями в реанімації, каже дружина, і помер. 

Марина Сіренко, дружина загиблого 

- Я дуже хочу, щоб вбивця був покараний. Чому поліція бездіє? От поясніть мені люди, чому? От як мені повернути чоловіка? Як нам жити? у нього залишився брат-інвалід, донька є ще. От як? 

Наразі за даним фактом триває слідство. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 119 ККУ. Це убивство з необережності. Особі, яка підозрюється у цьому правопорушенні повідомлено про підозру та обрано судом запобіжний захід  нічний домашній арешт. Із 21-00 до 6 ранку він перебуває під домашнім арештом. Наразі призначено ряд експертиз і після повного завершення досудового розслідування матеріали будуть скеровані до суду, який має визначитися із остаточним рішенням щодо даного правопорушення. 

У Нацдружині взагалі спростовують факт, що молодик був у їх рядах, адже йому немає 18 років. 

Віталій Авраменко, екскомандир Національної дружини Полтавського осередку 

- Ні не був він в нашій організації, ніякої участі він не приймав. Тренувався у нас в залі, який є соціальним. І кожен з бажаючих може туди потрапити, так само і він потрапив туди. В спорті хлопець як хлопець. Добре займався у спортзалі дло нього претензій взагалі не було. В житті, трохи розказали хлопці, то він був з поганою поведінкою, скажімо так. 

Стрічка новин