Азербайджан – один із найбільших партнерів Полтавського регіону

І наша область зацікавлена у подальшому розвитку та розміщенні нових виробництв на її території.

Про це йшлося під час візиту на Полтавщину Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні пані Ельміри Ахундової. Вона спілкувалася із представниками влади, промисловцями та підприємцями у Полтаві і Кременчуці.

Ельміра Ахундова, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні 

- Якщо ви нас записали у концепції національної безпеки у першу десятку, то це свідчить про те, що ми маємо співробітничати. Ми один одного підтримуємо на всіх міжнародних майданчиках. Ми голосуємо по вашим резолюціям, ми завжди «за». Ви за наші питання.

Область готова запропонувати потенційному інвестору із Азербайджану 175 вільних земельних ділянок типу «Greenfield» та «Brownfield», а також понад 80 вільних виробничих приміщень, заявив на своїй сторінці у Телеграм голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Облдержадміністрація гарантує всебічну підтримку та супроводження під час реалізації проєктів, – запевнив він. Зі свого боку Ельміра Ахундова пообіцяла максимально сприяти зміцненню співпраці між Азербайджаном та Полтавщиною. 

Ельміра Ахундова, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні 

- Щастя, що збереглися зв’язки між вами і Азербайджаном. Мене це дуже радує. Ми – та інстанція, яка може донести до азербайджанських підприємців, керівників економічних структур ваші пропозиції, побажання і вийти на якісь домовленості.

Стрічка новин