Дев’ятирічна Софія Нефьодова потребує допомоги

У жовтні цього року лікарі виявили у дівчинки пухлину головного мозку. Після операції необхідно лікування, яке надають лише за кордоном. Батьки просять небайдужих про фінансову підтримку.

Олена Нефьодова, мама Софії

- На початку жовтня наша донька Нефьодова Софія стала гірше почуватись. Вона приходила зі школи дуже втомлена. Вона не хотіла ходити на малювання, хоча вона до цього займалась малюванням, маслом на полотні. Вона перестала ходити до басейну, тому що казала, що втомилась.

Потім у дівчинки почав погіршуватись зір та з’явились інші тривожні симптоми хвороби, продовжує пані Олена. Після обстеження лікарі поставили доньці діагноз – пухлина головного мозку. Терміново зробили операцію. 

Олена Нефьодова, мама Софії

- На жаль, всю пухлину прибрати не вдалося. Вона знаходиться на стовбурі мозку. Це життєво необхідно. Пухлину здали на гістологію і підтвердилось, що вона злоякісна. Нам необхідне лікування за кордоном. Ми відправили запит у кілька клінік, і в одній з них прийшла відповідь. Вартість цього лікування – близько 42 тисяч доларів.

За словами батьків Софії, лікування необхідно почати уже наступного тижня. Власних коштів на це вони не мають. Просять про фінансову підтримку. 

Денис Нефьодов, тато Софії 

- Ми віримо, що ми знайдемо ці засоби за допомогою людей, за допомогою знайомих. Кожен, хто зможе чимось допомогти, хтось – контактом, хтось – порадою, хтось – гривнею – ми дуже вдячні.

Реквізити для допомоги ви бачите на екрані. Карта ПриватБанку на ім’я батька дівчинки Дениса Нефьодова 5168 7574 0675 7619.

Стрічка новин