На території шкіл Полтави встановлять велопарковки

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

На засіданні робочої групи з розвитку велосипедної інфраструктури Полтави, що відбулось 26 листопада у режимі відеоконференції, обговорили результати опитування полтавських школярів (8-11 класів) щодо використання  велосипедів та доцільність встановлення велопарковок біля навчальних закладів міста.

За результатами опитування з’ясувалося, що учні міста активно використовують велосипедний транспорт. Тому спочатку облаштують велопарковки на подвір’ї 5 навчальних закладів: Полтавської спеціалізованої школи №3, Полтавської гімназії №21, Полтавської загальноосвітньої школи №24, Полтавської загальноосвітньої школи №26 та Полтавської загальноосвітньої школи №29, повідомляють у Полтавській міськраді.

Всього до середини грудня планують облаштувати 16 велопарковок: біля деяких шкіл встановлять по 4, а біля деяких по 3. На їх виготовлення та встановлення витратять близько 28 тисяч грн. Саме таку кількість коштів залучили від німецької організації GIZ.

Серед іншого, під час засідання робочої групи обговорили можливість перенесення музею велосипедів у Полтаву та облаштування його у парку відпочинку “Перемога” у приміщенні кімнати сміху.

Також обговорили й маркування велосипедного маршруту у Дендропарку. Та задля вибору найкращого варіанту, поки що це питання залишилося на доопрацюванні.

Стрічка новин