Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ухилення членів Подільської ТВК від виконання своїх обов’язків

Фото: Суспільне
Фото: Суспільне

Поліція відкрила кримінальне провадження  за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 157 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування слідчі встановлюють причини порушення роботи Подільської територіальної виборчої комісії, що призвели до неможливості встановлення підсумків голосування й результатів виборів міського голови.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини, повідомив: "Слідством встановлено, що 25 листопада Подільська виборча комісія отримала від міської ТВК на доопрацювання протокол щодо результатів голосування за кандидатів  у мери Полтави. Однак, 26 листопада, після перерви в роботі районної ТВК, більшість членів комісії не з’явилися на засідання. Ця обставина унеможливила встановлення підсумків голосування.

У рамках відкритого кримінального провадження слідчі поліції встановлюють причини та обставини  ухилення членів виборчої  комісії від виконання своїх обов’язків, визначених Виборчим кодексом України. Тривають слідчі дії ".

Довідково. ч. 5 ст. 157 Кримінального кодексу України:

"Ухилення члена виборчої комісії чи члена комісії з референдуму від виконання своїх обов’язків у роботі комісії без поважних причин, що призвело до неможливості роботи виборчої комісії".             

Стрічка новин