Чим розважити себе у столиці під час карантину

Не Хрещатиком єдиним! Побачити столицю, відійшовши від стандартного маршруту, можна на інтерактивних екскурсіях Києвом. Зазирнувши у двори столиці та на непересічні вулиці, поринаєш у справжнє життя міста. Дізнавалися, чим відрізняються сучасні екскурсії від звичних, наші київські журналісти Лідія Дмитрашко та Орест Пона.

- Трохи квесту, трохи якихось історій, трохи інформації, щоб було цікаво усім.

Це ідеальна формула цікавої інтерактивної екскурсії, розповідає гід Анастасія. Вона вже декілька років відкриває столицю для киян і гостей міста з іншого боку.

Анастасія, гід 

- Чим частіше ти гуляєш своїм містом, ти в нього все більше закохуєшся. І коли звернеш в перший ліпший поворот, звертаєш, і ти знаходиш якийсь інший всесвіт, незвичний для звичайного туриста. І ти починаєш шукати історії: А що тут було? А чому тут так цікаво?

Інтерактивні екскурсії дозволяють незвично подати цікаву інформацію. Такий вид дозвілля давно популярний в Європі. Останні роки почав розвиватися і в Україні. 

Алекс Фішей, креативний директор агенції «Капітан Київ»

- Ми всі у школі відвідували екскурсії – це були не найкращі години життя. І коли я захопився Києвом, його історією, його двориками, будинками – в мене виникла ідея зробити екскурсію, яка не буде класичною. Не буде нудним переказом якихось фактів.

Такі екскурсії зацікавлять як киян, так і гостей столиці різних статі та віку.

Анастасія, гід

- Коли постає питання притягти якусь молодь, зацікавити Києвом, його історією, містом, взагалі історією цілої країни, історичними і актами якимись, то це вже треба робити трохи нестандартно. Як в нашому випадку – з елементами гри, з елементами якихось жартів, якихось байок. Не завжди треба слово в слово якусь історію переказати.

На інтерактивних екскурсіях багато фактів про місто розповідають через життя історичних осіб. Під час прогулянки по столиці для себе можна відкрити постаті українських архітекторів, банкірів і митців.

Алекс Фішей, креативний директор агенції «Капітан Київ»

- Вони націлені не тільки на те, щоб дати людям знання і інформацію, а й дати людям емоції. В першу чергу, це спосіб гарно провести час. Тобто, наші конкуренти – це не інші екскурсії, це скоріше інший спосіб дозвілля. Це театри або кіно.

Стрічка новин