У Полтаві презентували бібліографічний покажчик «Славні літописці історії – Козюри»

Книга – з серії «Видатні краєзнавці Полтавщини», яка присвячена двом видатним постатям нашого краю – батькові й сину – Ігорю та Валерію Козюрам.

Презентація у форматі онлайн, адже цього вимагають карантинні умови в країні. Над виданням працювали в співавторстві, син разом з батьком. 

Марина Федорова, завідувач відділу краєзнавства Полтавської обласної наукової бібліотеки імені Котляревського

- Чим зручно, от онлайн формат? До нас уже долучилися колеги із Сумської бібліотеки, колеги краєзнавці. Вони відшукують родинні зв'язки. Суми-Полтава. Ще Лубенська бібілотека імені Малика.Там Валерій Козюра був частим гостем. Долучилася письменниця В. Плотникова. Це все Лубенщина. 

І ще цілий список краєзнавців, які цікавляться даною тематикою, адже цього дня презентують 4-тий випуск із серії «Видатні краєзнавці Полтавщини».  Цього разу це бібліографічний покажчик. 

Ігор Козюра, доктор наук державного управління, професор Полтавського університету економіки

- Це цінне, адже бібліографія - це по суті як лоцмани в морі, це така своєрідна картка кожного науковця, яка залишається для наступних поколінь і є результатом попередньої роботи. От саме сьогодні ми презентуємо видання, яке ми написали в рамках серії «Видатні краєзнавці Полтавщини». 

Сам Ігор Козюра каже: кожне видання - це своєрідне підведення підсумків і дороговказ для подальшої роботи дослідників. Ідея виникла давно, дуже багато було видань, публікацій на тематику історичного краєзнавства, трагічних сторінок історії рідного краю.Тож це все і  стало передумовою того, що зараз проходить презентація цього видання. Покажчик буде цікавим широкому колу читачів. Науковці або ж ті, хто полюбяє історію та розповіді про видатних особистостей рідного краю. Книга буде і в електронному форматі. 

Стрічка новин