ДТЕК Нафтогаз отримав Еко-Оскар

20 листопада у Києві відзначили лідерів екологічних змін - компанії, які мають успішні рішення в галузі захисту навколишнього середовища та стимулюють екологічні зміни в державі. Серед них - приватна газовидобувна компанія ДТЕК Нафтогаз, яка працює на території Полтавського та Харківського регіонів.

Під час щорічного заходу ЕКОтрансформація-2020 приватну газовидобувну компанію ДТЕК Нафтогаз віднесли до числа лідерів екологічних змін. Українського Еко-Оскара вручили генеральному директору Ігорю Щурову за «Інновації та впровадження новітніх технологій», які дозволяють не тільки збільшувати видобуток газу і працювати на енергонезалежність України, а й робити це з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Ігор Щуров, Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз

- Защита окружающей среды – важнейшее направление работы ДТЭК Нефтегаз. Наша компания внедряет зеленые технологии по всей цепочке – от чистых технологий в геологоразведке до бурения и добычи газа.

ДТЕК Нафтогаз - приватна газовидобувна компанія, яка веде розвідку та видобуток природного газу на території Полтавського та Харківського регіонів. За останні 7 років ДТЕК Нафтогаз інвестував понад 250 млн грн в охорону навколишнього середовища, промислову безпеку та охорону праці. В компанії впроваджена система екологічного менеджменту.

Щороку ДТЕК Нафтогаз проходить аудит, який підтверджує - діяльність відповідає міжнародним стандартам. У компанії активно впроваджують екологічні технології у виробництво.

Також компанія застосовує інноваційні способи геологорозвідки, впроваджує екологічно чисті технологічні рішення на установках підготовки газу, які допомагають знизити обсяги викидів в атмосферу, і забезпечує регулярний екологічний моніторинг стану всіх компонентів навколишнього середовища на територіях присутності.

Вручення українського Еко-Оскара ДТЕК Нафтогаз - це визнання того, що компанії впроваджують «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів.

Стрічка новин