Зіньківська школа перемогла на проєкті "Екопатруль – кращі практики"

Зіньківська школа перемогла на проєкті "Екопатруль – кращі практики"

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 стала переможцем Всеукраїнського екологічного проєкту «Екопатруль – кращі практики». За звання кращих змагалися 300 учнів із 30 навчальних закладів України. Шкільні команди дистанційно навчалися, виконували домашні завдання, робили дослідження відповідального споживання в родині і місцевих пунктів приймання вторинної сировини.

Переможцеві вручать комплекти баків для сортування вторинної сировини на кожен поверх навчального закладу. Загалом, у межах проєкту було об’єднано в екоактивностях понад 10 тис. учасників

Над реалізацією активностей у Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 працювала агітбригада "Екологічний патруль" під гаслом "Усі ми живемо, відповідальні за природу, перед нащадками!". Команді вдалося реалізувати такі ініціативи: 

• організація акції #ЗдайПластик: спільними зусиллями було здано 100 кг пластику, який невдовзі потрапить на переробку;

• організація біля дитячого центра екоВиставки;

• створення дошок у навчальному закладі "Свідоме сортування", "10 ЕкоКроків", "Просто про складне: СОРТУВАННЯ";

• проведення для вихованців групи продовженого дня заняття-гри "Грай і сортуй – планету рятуй!";

• розміщена екоВиставка "Art. Zero WASTE".

Довідково. "Екопатруль – кращі практики" – це довготривала всеукраїнська освітня програма для соціально відповідальної учнівської молоді, мета якої полягає в запровадженні системи сортування відходів у закладах загальної середньої освіти та сталого розвитку громад. За умовами конкурсу, переможець отримає баки для сортування сміття. Школярі із 30 навчальних закладів із дотриманням карантинних норм та обмежень відвідали онлайн навчання, сформували команди, провели десятки інформаційно-просвітницьких активностей, презентували свій досвід та напрацювання з реалізації екологічних ініціатив під час проєкту й поділились своїми планами на майбутнє.

Організатор проєкту – Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом "Let`s do it, Ukraine" за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру, фінансової підтримки PepsiCo Fоundation та генерального партнера PepsiCo Україна. Для організації було залучено п’ятдесят волонтерів з різних куточків країни.

Стрічка новин