«Команда змін» продовжує працювати

Після другого туру місцевих виборів Сергій Іващенко на своїй сторінці у Фейсбук визнав свою поразку. Після цього кандидат на посаду міського голови зібрав пресконференцію, аби чітко розповісти про свої плани на майбутнє. Як він зазначає, від депутатського мандату відмовлятися не буде. Поробиці пресконференції дивіться далі.

Фракції «Слуга народу», «Свобода», «Європейська солідарність» та партія «Рідне місто» ведуть перемовини для того, аби об’єднатися у новому скликанні Полтавської міської ради. Про це повідомив кандидат на посаду міського голови Сергій Іващенко. 

Сергій Іващенко кандидат на посаду Полтавського міського голови

- Зараз у нас йде переговорний процес, ви знаєте, що ще до виборів була коаліція, яка нас підтримала. Зараз ми продовжуємо перемовини із нашою коаліцією з приводу бачення роботи міської ради у найближчий час. Тобто, це перша сесія, яка має відбутися в найближчий час.

На пресконференції також розповіли про зафіксовані під час виборчого процесу порушення та про саму явку виборців у день голосування.

Катерина Бабіч, новообрана депутатка 

- На жаль, черги в продуктових магазинах були більшими, ніж на виборчих дільницях. Явка була малою, але критикувати наше населення, тому що це є скоріш за все, ось той продукт, який ми отримали під час не однієї п’ятирічки влади, яка була. Люди зневірені, на них ображатися взагалі не варто.

У штабі говорять: незалежно від результату виборів, вони все рівно будуть працювати над покращенням та розбудовою Полтави.

Юрій Бражник, новообраний депутат

- Так як ми обіцяли, ми продовжуємо працювати. Вже на другий день ми зібрали оперативну нараду, почали працювати у штатному режимі, як це було і до цього, і як це буде у подальшому. Ті бачення змін, які генерували, виходячи до людей, ми їх продовжуємо генерувати.

«Команда змін» зауважила: їхня робота буде прозорою для усіх громадян, вони будуть приймати містян у приймальнях, а ще, обіцяють, не дадуть розбазарити бюджетні кошти міста.

Стрічка новин