Минулого тижня блок «Наша Україна-Народна Самооборона» презентував картку зобов'язань перед виборцями

Вчора в Українському Домі в Києві лідер політичної сили Юрій Луценко представив перший її пункт: про антикримінальну та антикорупційну політику. Для цього розробили детальний план у дусі головного гасла «Нашої України-Народної Самооборони» – «Закон один для всіх!».

Юрію Луценку подобається, як бореться із корупцією американська влада. У якості відступу перед представленням програми він розказує про мера Нью-Йорка Джуліані, який одразу після того, як зайняв свою посаду, попросив у ФБР провести розслідування у правоохоронних органах. У результаті 180 офіцерів отримали по 20 років ув'язнення.

Як бореться із корупцією теперішня влада, Юрієві Луценку не подобається. На думку одного з лідерів «Нашої України-Народної Самооборони» проведення конкурсу краси «Пані ревізор 2007» не є дієвим методом боротьби із корупцією.

Натомість його політична сила пропонує широкомасштабний план викорінення корупції, в першу чергу, з вищих ешелонів влади.

Першим же кроком має стати скасування депутатської недоторканності. Саме цей факт, на думку Юрія Луценка, найбільше сприяє поширенню корупції. У черговий раз повторює партійне гасло «Закон один для всіх». Другий крок – щорічне обо'язкове декларування доходів чиновників. Депутатів інших політичних сил до декларувавання перший номер блоку заохочує навіть власним прикладом.

Програма «Нашої України-Народної Самооборони» передбачає також створення національного антикорупційно бюро, кодексу адміністративних процедур, очищення судів від корупціонерів. Міняти, говорить Юрій Луценко, треба не лише закони, а й персоналії.

Стрічка новин