У Полтаві пройшов допрем'єрний показ української кінострічки «Мати апостолів»

Над нею працювали понад рік, але через карантинні обмеження прем'єру довелося перенести ще на рік. На представленні кінострічки полтавцям була наша кореспондентка Євгенія Манич.

Євгенія Манич, кореспондентка

- Любов матері не знає меж. Коли дитині загрожує небезпека, вона стрімголов кидається на допомогу. У Полтаві пройшов допрем'єрний показ стрічки «Мати Апостолів» продюсера Дмитра Овечкіна та режисера Зази Буадзе.

В основу кінострічки лягли реальні події, які відбувалися на сході України в 2014 році, де ще й дотепер продовжуються бойові дії. Трагізм війни показано через історію однієї людини – матері.

Дмитро Овечкін, продюсер кінострічки

- Головною лінією фільму є історія літака АН-26, командира, яка є реальною історією. В 14-ому році було збито на Донбасі, і мати дізнається, що літак її сина збито, і вирушає на пошуки свого сина. Мати грає Наталія Половинка, дуже чудова акторка. І в цьому фільмі ми показуємо, що нічого не може зупинити серце матері.

Помста чи людяність? Такий вибір постає перед одним із персонажів фільму, батька, у якого загинув син-ополченець. Його грає Сергій Медін. Він говорить: прожив життя свого героя з першої до останньої секунди.

Сергій Медін, актор

- Як я бачив цю роль, так і проживав. Там і злість була, і відчай, він винуватив себе у смерті сина. І багато. Боротьба. Було дуже приємно працювати із режисером, він давав точні завдання та задачі.

Мати сина, який знаходиться на окупованій території, зіграла акторка Світлана Осипенко. Вона пройнялась своєю роллю до глибини душі. 

Світлана Осипенко, акторка

- Починається з того, що у родині моєї героїні 40 днів по загиблому сину. То можете зрозуміти, який стан у моєї героїні, яка в принципі поховала і вже ось сорок днів. Це момент, коли у людини вже йде не загострений біль, а вже притуплений біль. Коли вона вже несе цей біль.

Прем’єра кінострічки відбудеться 3 грудня. Присвячують її Дню Збройних Сил України.

Стрічка новин